Презентація проєкту FlyZARINA на борту «МАУ»
Бортпровідники у ювелірних прикрасах від бренду ZARINA.


Із нагоди дня бортпровідника Ювелірний Дім ZARINA спільно з авіакомпанією «МАУ» презентували проєкт FlyZARINA, участь в якому взяли співробітники авіакомпанії.

Зйомки відбулися на борту комфортабельного боїнга. У ролі стюардеси виступила бренд-амбасадорка Ювелірного Дому Заріна Нетовкіна.

Члени команди «МАУ» чудово проявили себе, виступивши в ролі моделей: чарівні бортпровідники невимушено демонстрували ювелірні вироби ZARINA, виконуючи звичні рухи, відточені до дрібниць.

Як бачимо, вишукані прикраси бездоганно поєднуються з елегантною синьо-жовтою формою авіакомпанії й додають цікавих акцентів до лаконічного образу.

Героїні проєкту поділилися думками про свою професію, а також про те, наскільки важливий для бортпровідника зовнішній вигляд.

«Дуже люблю свою роботу в першу чергу за те, що завдяки спілкуванню з людьми з усього світу і подорожам мій кругозір розширюється. Це завжди новий досвід і нові враження», — вважає Анастасія Черняк.

«У зв’язку з вимогами авіаційної безпеки, а також суворим дрес-кодом, прикраси, які ми надіваємо в політ, мають бути класичними і не дуже масивними. Для себе я обираю сережки з перлинами або пусети з маленькими діамантами», — розповідає її колега Марина Пархоменко.

«ZARINA для мене — особливий бренд, а попрацювати в колаборації було маленькою мрією! Я дуже вдячна «МАУ» за можливість представляти нашу компанію, а бренду ZARINA — за таку незвичайну ідею для співпраці. Мене підкорили об’ємні сережки з написом LOVE, які були на мені під час зйомки!», — поділилася своїми враженнями бортпровідниця Заріна Козак.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: