Princess in Dior: виставка ексклюзивного гардеробу Грейс Келлі
Розклад та подробиці.
Е

легантна, вишукана, по-американські завзята та водночас стримана — Грейс Келлі не залишала шансів жодному чоловіку, хто її бачив! У неї закохувалися з першого погляду, але серце її належало єдиному коханому чоловіку — князю Реньє.

Колишня акторка та вічна принцеса з моменту весілля весь час присвячувала сім’ї, все рідше відвідувала світські заходи, але коли траплялася нагода — вона знов й знов зачаровувала усіх! Таємниця не лише в усмішці та блакитних очах, але й образах, що одразу ж копіювали модниці навкруги. Саме бренд Dior став візитівкою Грейс та її секретною зброєю, адже третина її гардероба складалася з творінь Крістіана! 29 квітня Музей Крістіана Діора в Гранвілі відкриє виставку Grace of Monaco, Princess in Dior на честь Грейс.

«Вона чудово розуміла свою роль: їй потрібно було бути стильною, але з повагою ставитися до етикету», — розповів куратор. «До Грейс королівські родини залишалася поза увагою: принцес не бачили на публіці та не так часто фотографували в пресі. Вона являла собою кардинальну зміну етикету, справжній розрив шаблонів».

Гості зможуть на власні очі побачити 85 гламурних суконь та костюмів з особистої колекції зірки, що до цього часу залишалася приватною. Буде продемонстрована сукня, яку Грейс надягала на заручини в 1956 році в Нью-Йорку, та модний образ осінь / зима 1956, який вона вибрала для свого першого офіційного портрета в якості члена королівської сім’ї. Також будуть особисті листи, архівні кіноматеріали та аксесуари, а також предмети, які вона носила день у день, такі як сукні-сорочки, сорочки та твідові костюми.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: