Присвята мамі та її історії кохання: дебютна весільна колекція FROLOV
Моделями кампейну стали подруги дизайнера — Наталія Гоцій та Layah.

Кохання, пристрасть та секс — ключові поняття в ДНК бренда FROLOV. Окрім того, це неодмінні атрибути весілля та заручин. Нова колекція суконь FROLOV розпочалася з сімейної історії Івана Фролова. У перших весільних вбраннях дизайнера під вінець пішла його сестра. А музою FROLOV Bridal Collection він називає свою маму та присвячує історії її кохання свою першу колекцію весільних суконь.

FROLOV Bridal складається з двох лінійок одягу: жіночої (bride) та чоловічої (bridegroom). Образи колекції відмінно підходять для різних частин весілля. Крім того, вони позбавлені будь-яких обмежень, адже наречена для офіційної церемонії може обрати як будуарну нічну сорочку, так і костюм.

У кожному образі комфорт є надважливим фактором. FROLOV Bridal дозволяє нареченій відчувати себе вільно та робити все, що заманеться, у свій святковий день. Жоден із весільних вбрань не стане one-night-garment, а може бути трансформованим у вечірній вихід для будь-якої важливої події.

Образи чоловіків також різноманітні. Від максимальної святковості white tie, абсолютної класики – чорного смокінгу до легких шовкових сорочок, жилету та штанів.

 

 

Кольорова гама колекції необмежена класичними білим, молочним та бежевим – вона містить червоний, чорний кольори та відтінки ігристого.

Одним із ключових елементів оздоблення колекції є троянди, створені власноруч дизайнером.

«Білі троянди, які мій тато подарував мамі, коли просив її руки, стали для мене символом початку історії кохання моїх батьків. Фотографіям, де мама тримає у руках ці квіти, навіть присвячена окрема сукня в колекції. А весільна світлина мами з татом надихнула мене використати в роботі естетику різних епох минулого століття», – ділиться Іван Фролов.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: