Про 14-годинні пологи вдома і не тільки: перша кавер-сторі Джіджі Хадід після народження доньки
Вишукана зйомка в образах Saint Laurent, Alexander McQueen і діамантах Tiffany & Co.

Джіджі Хадід народила доньку майже 5 місяців тому і вже встигла потрапити в об’єктив репортерів, а також представити березневу обкладинку американського Vogue.

Перша зйомка після пологів видалася напрочуд жіночною і стильною: модель позувала в сукнях Versace, Saint Laurent, Alexander McQueen, діамантах Tiffany & Co. і розповіла про 14-годинні домашні пологи без анастезії.

Як з’ясувалося, Джіджі народжувала вдома в Пенсильванії, а допомагали їй місцева акушерка, коханий Зейн Малік, мати Іоланда і сестра Белла.

«Мені хотілося з власного досвіду зрозуміти, як відбувається цей інтимний процес».

Присутність рідних була дуже важливою для Джіджі і, як вона сама зізналася, пологи в лікарні на самоті (через ковідні обмеження) були б дійсно іншими.

«Ми з Зейном переглянули документальну стрічку «Бізнес за пологи», в якій критично оцінюється медичне втручання в процес народження дитини. І в той момент ми вирішили, що «це знак», тож я буду народжувати вдома. Але все ж таки почекаємо, перш ніж наважимося на це знову», — прокоментувала модель вірогідність другої вагітності.

Джіджі також запевнила, що ще не повернула модельні форми, втім, не переймається через це. Вона впевнена, що тілу потрібно дати час.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: