Про червону помаду та гімн жінок: Катя Сільченко поговорила з Ембер Гьорд
«Чому жінці потрібно так багато часу, щоб по-справжньому відчути свою силу?»
У

же за кілька днів зірки зберуться на урочистому закритті 72-го Каннського кінофестивалю. Журі обере найкращий фільм, і вже зовсім скоро кіносвіт дізнається, хто ж отримає «Пальмову гілку». Нещодавно на червону доріжку Палацу фестивалів та конгресів на набережній Круазетт вийшли Катя Сільченко та Олена Шоптенко. Відомі українки прилетіли до Канну разом з косметичним брендом L`Oreal Paris. В цьому році вони стали частиною світу жінок, які «Цього варті!».

33-річна акторка Ембер Гьорд, обличчя бренду, знайшла час для спілкування з Катею Сільченко. Дівчата говорили про красу, мастхеви на червоній доріжці й справжню силу жінок.

Українська дизайнерка дізналася, без чого колишня дружина Джонні Деппа не уявляє свого життя. «Червона матова помада — тренд усіх часів! Найшвидший і найпростіший спосіб виділитися в натовпі», — зізналася Ембер.

 

Гьорд не погодилася з Катею, яка сказала, що кожна жінка намагається повернути собі молодість і турбується про відображення в дзеркалі: «Ви знаєте, я зрозуміла одну цікаву річ. Я, навпаки, стаю щасливішою з кожним роком. Може, все це через те, що я все більше пізнаю саму себе. Мабуть, це впевненість, або просто втома, — пожартувала Ембер. — У молодості я не відчувала себе так, як відчуваю зараз. З кожним роком я все краще бачу своє життя на своєму обличчі, й мені це подобається. Єдине питання, яке мене зараз турбує: «Чому жінкам потрібно так багато часу, щоб зрозуміти, хто вона і на що вона здатна. Чому нам потрібно так багато часу, щоб навчитися відповідати: «Ні!», прибираючи з відповідей і пропозицій невпевнений знак питання».

 

Схоже, Ембер відчула, що місія косметичного бренду L`Oreal Paris дуже співпадає з її переконаннями: «Що я люблю в L`Oreal — це те, що вони не просто продають косметику дівчатам. «Я цього варта» — це голос кожної, це справжній гімн. Це світ жінок, світ того з чим вони живуть, з чим справляються. З іншого боку кажучи: «Так, ти можеш носити помаду і виглядати красиво. І зовсім неважливо, що в твоєму розумінні означає краса!».

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: