Про характер, доньку, побачення та томати: відверте інтерв’ю Ірини Шейк
Модель розповіла, що бажає отримувати замість традиційних квітів та чому ніколи не читає повідомлення у Direct!
B

ulgari, Prada, Burberry, Carolina Herrera, Balmain — здається, немає такого бренду, який би не був представлений на гламурній зйомці топ-моделі Ірини Шейк для Harper’s Bazаar. Проте сама красуня завжди повторює, що вона така ж сама жінка, як й усі. Про що ще відверто розповіла Шейк, так це про ритм життя, доньку та свій характер, який допоміг їй досягти успіху в індустрії.

«Я не така класична модель, яка сидить перед камерою (за цю зйомку, до речі, відповідала відома Зої Гроссман. — прим. ред.) та хоче виглядати ідеально», — стверджує Ірина між ковтками м’ятного чаю.

Я звичайна жінка — така ж, як і інші!

«Я не ідеальна. У мене також бувають складні часи з проблемною шкірою та неідеальним волоссям. Іноді я не схожа на модель. Я справжня, звичайна людина».

Про родину та приватність

Вона зберігає у таємниці приватне життя, а її офіційний акаунт у Instagram не містить жодного фото її дворічної доньки Леї де Сени від Бредлі Купера, яку, як з’ясувалося, Ірина назвала на честь бабусі Галини по своїй лінії. «Друга частина — Сена, як річка в Парижі», — пояснює Шейк.

«Я думаю, що це просто сутність людської істоти: якщо ви не можете це мати, вам аж занадто кортить отримати це у будь-який спосіб. Там є завіса, але ви хочете все ж таки її відкрити. Напевне, це цікавість».

Про ставлення до офіційного шлюбу

«Кожен дивиться на це по-різному, — пояснює вона. — Чи вірю в шлюб? Так, звісно. Я не така людина, яка проти цього соціального інституту».

Про побачення та томати

Олівія Флемінг, яка брала інтерв’ю у Шейк, поділилася також декількома порадами з потенційними шанувальниками моделі: «Не набридайте їй у дірект-месседжах (вона не читає їх!), уникайте електронної пошти, а при зустрічі подаруйте їй помідори».

Подаруйте мені кущ томатів!

«Кожного разу, коли люди надсилають мені квіти, я подумки благаю: надішліть мені кущ томатів! Я дійсно вважаю, що якщо ви маєте намір піти на романтичну вечерю з кимось, вам не варто відправляти довжелезні тексти або писати в Instagram. Варто лише взяти у руки телефон та зателефонувати: «Давайте пообідаємо».

Про Instagram-залежність

«Інколи хочеться вдарити деяких людей, які неймовірно залежні від телефону, вони наче «кібер-хмари». Благаю, поверніться до цього світу. Не використовуйте свій телефон постійно! Лише коли я засмучена, маю настрій переглядати електронні листи, на які ніколи не відповідаю (посміхається)».

Про гени та засмагу

Шейк визнає, що здорова шкіра дуже важлива для кожної жінки, та зізнається: «Мені дійсно пощастило, це гени… Та здоровий спосіб життя, звичайно». Модель не п’є та не палить, але сонце — її ахіллесова п’ята. «Я обожнюю засмагу, — сміється вона. — Засмагайте і ви будете почувати себе краще. Але додержуйтеся стандартних правил перебування на сонці, все має бути дозовано!».

Про характер

Шейк вважає, що її сильна особистість є перевагою, яка дозволила їй вижити в індустрії: «У мене були агенти, які казали мені:«О, ви повинні обрізати волосся». Ви повинні знати, чого ви хочете, і ви повинні дотримуватися своїх рішень. Люди скажуть вам: «Ви занадто тендітні, ви занадто товсті». Ви повинні навчитися любити себе та навчитися знайти комфорт у власному тілі».

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: