Про кар’єру та операцію з видалення грудей: Елліот Пейдж став першим трансгендером на обкладинці Time
«Я нарешті зміг прийняти себе і дозволити собі стати тим, ким я є».

Елліот Пейдж, який нещодавно здійснив камінг-аут, став головним героєм видання Time і першим трансгендерним чоловіком на обкладинці. Окрім фотозйомки, 34-річний актор (якого до грудня 2020 року звали Еллен Пейдж) розповів, що спонукало його розірвати стосунки з хореографкою Еммою Портнер і як він почувається тепер. Елліот також розповів про плани з приводу своєї кар’єри як трансгендерної особи.

Дитячі фото Елліота

Дитячі фото Елліота

Привіт, друзі, я хочу поділитися з вами, що я — трансперсона особа, мої займенники — він/вони, а звати мене Елліот.

Раніше актор неодноразово зізнавався, що не відчував себе, страждав від депресії, панічних атак, не міг примиритися з собою, а визначився він зі своєю ідентичністю лише наприкінці 2020-го, коли публічно оголосив про свої зміни і зробив операцію з видалення грудей.

«Зрештою, «сором і дискомфорт» поступилися місцем одкровенню. Я зміг прийняти себе трансгендером і дозволити собі стати тим, ким я є. Не можу описати, наскільки це прекрасно — нарешті прийняти й полюбити своє справжнє «я». Цей камінг-аут став для мене щасливою, хоч і нервовою подією».

Найнесподіванішим наслідком такого відвертого кроку стала неабияка увага з боку преси, режисерів, кастинг-директорів і численна кількість пропозицій, щоправда, на транс-тематику. Актору пропонують не лише цікаві сценарії, але й можливість продюсування та режисерства. У кіно ж Елліот вирішив грати тепер як чоловіків, так і трансгендерних осіб.

До того ж Пейдж заявив про намір боротися за права трансперсон і брати участь у кампаніях із допомоги людям, які змінили стать. «Дякую вам за вашу мужність і невтомну працю над тим, щоб зробити суспільство більш толерантним та терплячим. Я бачу вас, я люблю вас і зроблю все, що в моїх силах, щоб змінити світ на краще».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: