Про любов до себе і не тільки у святковій капсулі Elena Burba до Дня святого Валентина
Зухвалі мінісукні, звабливі спідниці із шнурівкою та блискучі топи.

Напередодні Дня всіх закоханих Олена Бурба вирішила нагадати усім дівчатам про важливість любові до себе і створила звабливу святкову капсулу, кожен образ якої змусить вас почуватися неперевершеною, сексуальною та бажаною.

Для святкового вечора дизайнерка пропонує елегантні комбінезони, зухвалі мінісукні, топи із вирізами, блискучі піджаки та спідниці із спокусливою шнурівкою. Історію про кохання Олена Бурба розповідає за допомогою яскравих і часом провокаційних акцентів: оксамиту, бахроми, страз, паєток та високих розрізів. Окрім класичного чорного кольору, у колірній гамі колекції кобальтовий, що заявляє про сильний характер, та яскраво-синій відтінок, що подумки відсилає до морського узбережжя.

Відзначити свято кохання та приміряти спокусливі образи вже встигли Олімпія Вайтмусташ, Катя Любчик, Юлія Моховікова та Олена Поляничко, яких Олена Бурба зібрала на дівич-вечір у готелі 11 Mirrors. 5 дівчат, немов 5 граней прояву того самого почуття, нагадують нам про найголовніше — любов до себе.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: