Про любов: найромантичніші сингли MONATIK до свята закоханих
Добірка мультиартиста та сімейні світлини з дружиною Іриною ексклюзивно для JS.
Н

айкращий артист сучасності MONATIK встиг зарекомендувати себе не тільки як стильний і прогресивний музикант, що збирає стадіони, але і як справжній сім’янин, люблячий чоловік і батько двох дітей. Саме про такого чоловіка мріє кожна дівчина. Своїм прикладом MONATIK демонструє, як чудово бути поруч із жінкою, яка тебе надихає, і бути їй вдячним.

Наразі немає жодного інтерв’ю про особисте життя артиста, а його друга половинка Ірина Монатік також залишає сімейні стосунки «поза кадром». Між іншим Ірина є менеджером MONATIK, ба більше, цього року вона отримала нагороду в категорії «Найкращий менеджмент артиста» від телеканалу M1. І хоча подружжя не брало участі в спільних фотосесіях, Діма та Іра діляться зворушливими світлинами із шанувальниками, найкращі з яких ми зібрали для вас.

Ну а щоби цей День закоханих став для вас ще романтичнішим, пропонуємо послухати улюблені треки MONATIK про кохання. Нехай ваше життя буде сповнене музикою, щирими емоціями та щастям.

СИЛЬНО

До речі, незабаром артист представить екранізацію нової відеороботи на один з найпопулярніших треків з третього сольного альбому.

Вечность

Зашивает душу

Кліп на пісню «Зашивает душу» знімався у неймовірно романтичному місті — Венеції.

Кружит

УВЛИУВТ

МОиМ

Відомо, що подружжя має двох синів — Данила і Платона. Їхні імена MONATIK розсекретив саме у приголомшливому музичному монолозі «МОиМ».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: