Про майбутнє весілля Брукліна Бекхема та Ніколи Пельтц у цифрах
Ми вже знаємо, де відбудеться свято, кого запросять та скільки воно коштуватиме.
С

ерце зіркового нащадка Брукліна Бекхема більше не вільне: наразі воно належить красуні Ніколі Пельтц, яка невдовзі стане його дружиною!

Нікола — донька відомого американського підприємця Нельсона Пельтца, яка, зокрема, захоплюється кіноіндустрією, моделінгом та музикою, а у 2016-му встигла знятися у відео співака Зейна Маліка, коханого Джіджі Хадід. 

До речі, до стосунків із Бекхемом Пельтц зустрічалася з братом Джіджі, 20-річним Анваром. Наразі ж пара готуться до найнайочікуванішого весілля року, а наречений із захватом продовжує освідчуватися дівчині в коханні.

«Я найщасливіша людина у світі. Обіцяю бути найкращим чоловіком, а згодом і найкращим батьком. Кохаю тебе, моя крихітко», — пише Бруклін. «Не можу дочекатися, щоб провести з тобою решту свого життя. Твоє кохання  — мій найцінніший подарунок», — відповідає білявка та публікує численні романтичні світлини.

Тим часом Вікторія Бекхем встигла опублікувати в мережі два нових фото із заручин старшого сина. Разом із закоханими на фото позують батьки Вікторії та мама Девіда — Сандра. Як передбачають інсайдери, саме Вікторія стане авторкою весільної сукні невістки!

Де саме відбудеться свято, у скільки обійдеться церемонія та хто буде присутній на весілля? На ці та багато інших цікавих питання JS вже знає відповіді.

Отже, 7 фактів про найгучнішу весільну церемонію року в цифрах:

$1.7 мільярди — саме такі статки у батька нареченої (Нельсон Пельтц є засновником фонду управління інвестиціями Trian Fund Management). Але гроші не мають стосунку до цього шлюбу, адже, як відомо, пара укладе шлюбний контракт.

2 — як повідомляють інсайдери, Нікола та Бруклін святкуватимуть у двох країнах: на батьківщині нареченої в США та у рідній для Брукліна Великорбитанії.

—  стільки суконь буде у нареченої.

— роки різниця у віці між закоханими. Ніколі в січні виповнилося 25 років, а Бруклін у березні відсвяткував 21-річчя.

$5 мільйонів — попередня вартість майбутнього свята закоханих. Заручини пройшли в саду маєтку Бекхемів в Котсуолді, а от перше весілля відбудеться у Флориді.

 — стільки братів і сестер нареченої точно будуть на весіллі, а от головною подружкою, ймовірно, стане 9-річна сестра нареченого Гарпер Бекхем.

150 — загальна кількість запрошених. На приватну церемонію точно будуть запрошені близькі друзі Бекхемів — музикант Елтон Джон й акторка Єва Лонгорія. Також, ймовірно, на свято запросять близького друга Нельсона Пельтца — чинного президента США Дональда Трампа.

200 — приблизна вартість коштовної обручки, яку Бекхем презентував коханій.

2 088 993 — саме стільки лайків зібрав пост Брукліна про заручини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: