Про невдалі спроби завагітніти і не тільки: відверта зйомка та інтерв’ю Дженніфер Еністон
«Мені нема чого приховувати», — чуттєві фото і цікава розмова.

Мабуть, ще ніколи 53-річна Дженніфер Еністон не була настільки відвертою. І справа не лише в чуттєвих напівоголених фото в культових вінтажних речах від Gucci часів Тома Форда, BVLGARI і Chanel. Джен відкрила власне серце.

У грудневій розмові для Allure акторка розкрила болісну тему, яка за останні роки обросла купою пліток і раніше була під табу, — материнство. Вона зізналася, що всі її спроби завагітніти провалилися і шансу стати мамою для неї вже немає. Позаду довгі періоди лікування, невдалі спроби та численні штучні запліднення.

Джен сказала, що в неї був єдиний шанс — заморозка яйцеклітин, але це тепер неможливо. «Я намагалася завагітніти. Це був складний шлях для мене. Роки, роки і роки спекуляцій… Це було справді важко. Я проходила через усе, пила китайські чаї, що завгодно. Я кидала усі сили на це. Я би все віддала, якби хтось давно сказав мені: «Заморозь свої яйцеклітини. Зроби собі ласку». Я просто про це не подумала. Але все, корабель відплив».

«Я ні про що не шкодую, — продовжує відверто акторка. — У мене немає жодного жалю. Насправді я зараз відчуваю полегшення, тому що переді мною більше не стоїть питання, чи я зможу, чи вдасться… Мені більше не потрібно про це думати. Тепер мені до біса байдуже».

У контексті материнства Дженніфер згадала і про свого колишнього чоловіка Бреда Пітта. Акторка запевнила, вони розлучилися не через невдалі спроби народити спадкоємця. Як заявила Джен, ці вигадки — цілковита брехня, і шлюб розвалився з геть інших причин.
«Не дай Боже жінці бути успішною і не народити дитину. Усі тоді писали, що мій чоловік покинув мене, що ми розлучилися і розірвали наш шлюб, адже я не хотіла народжувати йому дитину. Це була абсолютна брехня. Наразі мені нема чого приховувати».

Про особисте життя 

На питання, чи вона колись знову одружилася б, Джен розповідає відверто, уточнюючи, що не відкидає цього в майбутньому.

«Ніколи не кажи ніколи, але мене це не цікавить. Я б хотіла мати стосунки. Хтозна, бувають моменти, коли я хочу просто зібратися в клубок і сказати: «Мені потрібна підтримка». Було б чудово повернутися додому, впасти в чиїсь обійми і сказати: «Це був важкий день»».

Джен також торкнулася теми соціальних мереж і їхнього впливу на підлітків

«Я дуже рада, що ми мали досвід дорослішання, підліткового віку без соціальних мереж, — каже акторка. — Зараз молоді дівчата змінюють себе, порівнюють і впадають у відчай. Я почуваюся найкраще зараз. Така, яка я сьогодні. Краще, ніж будь-коли у свої 20, чи навіть 30 років, або всередині 40 років. Нам варто перестати говорити про себе погане».

«Тобі колись виповниться 65, і подумай, я виглядала до біса чудово в 53, — додала вона, звертаючись до себе. — Я пишаюся своїми зморшками та сивиною».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: