Про раптову смерть містера Біґа і зйомки фінальної сцени: нове інтерв`ю Кріса Нота
Каверсторі для Vogue Greece.

Перший епізод And Just Like That приголомшив шанувальників серіалу. Історія про злощасний велотренажер уже добре відома усім фанам. Як наслідок, редакція Vogue Greece дізналася реакцію Кріса Нота на такий фінал історії, а ще поспілкувалася з ним на інші теми.

Про перезавантаження серіалу

Спершу я відмовлявся брати в тому участь, це так. Чесно кажучи, я не розумів, що саме ще можу запропонувати в ролі містера Біґа, що нового скажу глядачеві. Продюсер серіалу змінив мою думку. Він запевнив мене в іншому. Я не хотів знову порушувати ті самі проблеми або представляти людські взаємини таким же чином.

На щастя, команда була дуже сприйнятливою до мого занепокоєння. Коли я зрозумів, що вони дійсно мають намір перенести історію в реалії сьогодення, а не повторювати минуле, то відразу сказав «так».

Про раптову смерть Біґа і засмучення мільйонів фанів

Я думаю, що смерть Біґа була абсолютно необхідною для розвитку серіалу. Його історія з Керрі стала вірусною. Пригадуєте, вони багато пройшли у стосунках: він навіть залишив її на сходах у день весілля. Було усе. Зрештою, подружнє щастя і комфорт можуть привести вас до певної точки.

Про зйомку фінальної сцени

Ми зробили саме те, що мали. Окрім деяких технічних деталей, про які нам доводилося розмовляти, ми це не обговорювали і не аналізували. Ми блокували усе, що хотіли сказати, і робили лише те, що вимагала сцена.

Про сценарій і те, що така розв’язка засмутила шанувальників серіалу

Я не знаю. Я не можу відповісти за усіх шанувальників. Дбати про комфорт громадськості, то не наша робота. Саме життя безладне і різне: то маємо рух угору, а то — вниз. Смерть трапляється.

Про шарм серіалу і секрет його популярності

Я не знаю, як відповісти на це запитання. Ви цікавитеся не в тієї людини. Я відчуваю, що ця історія глибоко вплинула на тих, хто був молодим наприкінці 90-х, коли розпочалися зйомки. Тогочасні підлітки могли побачити проєкцію себе у майбутньому, як вони житимуть, коли стануть дорослими. Це, звісно, ​​сформувало їхній стиль життя з усіма плюсами і мінусами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: