Про расову дискримінацію та аборти: промова кандидата в президенти Кан‘є Веста
Репер розплакався та зізнався, що «прохав Кім зробити аборт».
З

дається, репер Кан‘є Вест твердо вирішив стати президентом США. Він не відкидає ідею змінити країну на краще та вже встиг провести першу зустріч у межах передвиборної кампанії.

В місті Чарлстон, що в штаті Південна Кароліна, послухати Веста зібралися півтисячі людей. Одягнений у бронежилет із написом Security мільярдер розповідав про своє ставлення до сучасних нагальних питань, зокрема, до расової дискримінації та прав безхатченків.

Підняв музикант й тему абортів та розповів, що через його інтереси та зайнятість кохана Кім Кардаш’ян ледь не позбавилася дитини. Кан‘є прямо зізнався, що до народження доньки Норт зовсім не бажав змінювати звичний ритм життя та не хотів заводити дітей. Зі сльозами на очах репер зізнався, що і його батько також був проти його народження, але мати «зберегла йому життя».

Близькі музиканта підтримують його намірі, але зауважують, що такий запал Кан’є пов’язаний із сезонним загостренням ментального здоров‘я та прогресуючим біполярним розладом. Не дуже серйозно (особливо нову зачіску репера з цифрами 2020) сприймають й в мережі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: