Про секс та «Основний інстинкт»: нове інтерв’ю Шерон Стоун
Як завжди, приголомшлива та відверта!
А

кторка Шерон Стоун відкрито йде по життю. Кожна її обкладинка, втім, як і інтерв’ю, дивують відвертістю. Голлівудська зірка щиро зізнається у власних помилках та згадує минуле, не виправдовуючись. Її нова робота для глянцю Allure не стала винятком.

Про б’юті-помилки

«Дратували брови, — розповідає Шерон, критикуючи моду на надтонкі лінії в 2000-х. — І, можливо, я замало використовувала сонцезахисний крем».

Про красу

«Люди іноді бувають занадто злими. Вони думають, якщо ти гарний, то, мабуть, дурний. Якщо ти гарний, то повинен почуватися незначним. Кожна людина наділена подарунками долі. І якщо краса — один з них, ми повинні прийняти її та насолоджуватися як даром природи. Якщо хтось прекрасний, заради бога, нехай він буде гарним».

Жінка має щоденно зростати духовно!

Про жіночу силу

«Після багаторазових невдач я точно знаю, в чому справжня сила жінки — насамперед в гідності та в умінні підтримувати свою сім’ю, свої фінанси та здоров’я. Жінка має щоденно зростати духовно».

Ніхто з чоловіків тоді не хотів зустрічатися зі мною!

Про ставлення до власного тіла

«Моє тіло зараз мені подобається набагато більше, ніж у зрілому віці. Мої 40 років були такі прекрасні. Я не могла тоді працювати, тому що жінкам за 40, тоді не давали роботу в Голлівуді. До того ж я була одинокою матір’ю з дітьми, яка одужувала від великої черепно-мозкової травми. Але було щось надзвичайне в той період — у той важкий час випробувань. І хоча ніхто з чоловіків тоді не хотів зустрічатися зі мною — це був період примирення, змін і розуміння себе. Це був період моїх найбільших змін.

Про секс у зрілому віці

«Я б сказала, що це спекулятивне питання, бо тоді в мене має бути коханець. Але скажу, що секс хороший лише тоді, коли є кохання. Секс заради сексу наразі мене не цікавить».

Про Гарві Вайнштейна

«У мене був контракт з його продюсерською компанією Miramax, який був дуже складним, але я так і не змогла нічого зіграти. Я не велика любителька масажу».

Про зіркову роль в «Основному інстинкті»

На питання, чи міг би «Основний інстинкт» бути знятий у 2019 році, Шерон відверто відповіла, що стрічка була створена в потрібний момент. «Це кіно, що інтригує, але чи можна було б його зняти зараз? Я сумніваюся, що ця історія стала б сенсацією, як це було тоді. Коли я починала свою кар’єру, нам було дозволено сидіти тільки двома способами: схрещувати щиколотки або ставити ноги під стільцем. Тоді були зовсім інші часи».

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: