Про що буде нова книга Chanel
Суцільна магія від Карла та витончене мистецтво деталей.
Н

е секрет, що головне ательє Chanel, яке розташоване на 31 Rue Cambon у Парижі, є місцем сили легендарного французького Дому та його серцем. Тут своє натхнення отримував та реалізовував Карл Лагерфельд, продовжує роботу кайзера й його наступниця — Віржині Віар. Нова книга якраз оспівує магію та мистецький дух ательє.

З текстом письменниці Летиції Сенак та ілюстраціями художника Жан-Філіпа Деломма, книга пропонує безпрецедентний доступ до внутрішніх секретів та «ритуалів» Chanel. До того ж читачу стане відомо, як саме створювалася колекція Карла Лагерфельда SS’19 та шоу Métiers d’Art.

SS’19

Розповідь буде складена у зворотному хронологічному порядку, починаючи із шоу та «просуваючись» назад через численні кімнати ательє, аби розкрити дивовижну техніку та кропітку роботу майстрів, завдячуючи яким відбувається диво Chanel.

Особлива частина — інтерв’ю з Карлом Лагерфельдом. «Мої останні колекції, — розпочинає він, — мають стосунок до дитинства… Колекція, до речі, може брати свій початок зі сну — або з кошмару, до речі. Я мрію, працюю зі своїм розумом, я створюю, я відкидаю, я починаю знову… У моді немає правил або формул. Я все малюю сам. Це артистизм, який я люблю. Мені не цікаво мати студію з двадцяти людей, які працюють на комп’ютерах. У мене завжди є блокнот поруч з подушкою, щоби одразу ж записувати свої ідеї».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: