Програма нового сезону Ukrainian Fashion Week FW22/23
2022-й — 25-річчя UFW.
З

аснований у 1997 році, Ukrainian Fashion Week став першим Тижнем моди не тільки на пострадянському просторі, а й у всій Центральній Європі.

У 2022-му Ukrainian Fashion Week святкує своє 25-річчя, і низку подій розпочне новий сезон показів колекцій FW22-23, який відбудеться у форматі phygital з 3 до 6 лютого.

«25 років Ukrainian Fashion Week — це не просто 25-річна історія однієї компанії. Це історія українських дизайнерів, яких одного разу об’єднала наша ідея зробити свою країну модною. Створити в країні нову індустрію, яка важлива як для економіки країни, так і для розвитку її культури. Індустрію, що представляє Україну світу, як країну талановитих людей, нових технологій, конструктивного партнерства.

Сьогодні нашими пріоритетами є sustainability, діджиталізація, різноманітність та інклюзивність. Саме на них зараз будується українська та світова fashion-індустрія», — коментує голова Ukrainian Fashion Week Ірина Данилевська.

Традиційно в окремий день UFW FW22-23 буде представлена програма New Generation of Fashion, у  межах якої пройдуть покази дизайнерів-учасників платформ New Names та Fresh Fashion, а також graduate show українських приватних fashion-шкіл.

Стати гостем модного показу зможе кожен завдяки онлайн-трансляції на медіасервісі MEGOGO та діджитал-платформах UFW.

Представники медіа, баєри, клієнти брендів та інфлюенсери будуть запрошені відвідати Тиждень моди та ознайомитись із колекціями дизайнерів offline, дотримуючись карантинних обмежень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: