Програма Ukrainian Fashion Week No Season 2021
З 5 по 8 лютого. Новий світ. Новий сезон. Новий формат.
П

ерезавантаження легендарного Ukrainian Fashion Week! Уперше за 23 роки свого існування UFW запрошує всіх відчути себе частиною нового цифрового досвіду сезону No Season 2021, який триватиме з 5 по 8 лютого онлайн.

Тепер кожен може стати свідком історії української фешн-індустрії завдяки phygital-формату події та онлайн-трансляції на медіасервісі MEGOGO. Тож пропонуємо ознайомитися із програмою.

Забезпечивши дизайнерам можливість представити діджитал-презентації, що були підготовлені брендами для Тижня моди, UFW презентує 28 унікальних шоу від українських та міжнародних модельєрів.

UFW NO SEASON Season: показ LALLIER SS`21

А 7 лютого в онлайн-форматі втретє відбудеться BE SUSTAINABLE! Fashion Summit, голова тема якого — Digital Innovations and Sustainability. Перегляд безкоштовний. Для реєстрації на захід потрібно заповнити форму.

Окремий день UFW No Season 2021, як і завжди, присвячений платформі New Generation of Fashion, у межах якої будуть представлені молоді дизайнери-учасники менторської програми від UFW, Graduate Show українських приватних fashion-шкіл та нові імена.

UFW NO SEASON Season: показ RYBALKO

Перегляд події на MEGOGO буде безкоштовним навіть для незареєстрованих користувачів. Трансляція буде доступна у розділі «Шоу». Усі охочі зможуть переглядати подію з будь-якого пристрою, що підтримує медіасервіс. Окрім того, для зручності користувачів трансляція також відбуватиметься на молодіжному каналі MEGOGO LIVE.

 

UFW NO SEASON Season: презентація FINCH

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: