Промовисті образи Олени Зеленської на саміті НАТО у Вільнюсі
GUNIA Project, Litkovska і не тільки — усе made in Ukraine.

11–12 липня у Вільнюсі проходить саміт НАТО, де зібралися політичні верхівки 33 країн світу. Перший день розчарував Володимира Зеленського. Президент обурений тим, що на саміті НАТО без України обговорюють формулювання умов запрошення в Альянс.

На саміт Володимир Зеленський прибув із Оленою Зеленською. Окремої уваги заслуговують промовисті образи першої леді від українських дизайнерів.

На концерті «Підіймаю прапор за Україну в НАТО» у Вільнюсі зʼявилася у вишитій сорочці українського бренду GUNIA Project та штанах від Katimo. Вишиванка «Франка» має крій, що базується на силуеті вишитої Борщівської сорочки.

Вишивка чорним по білому — теж відзнака традиції цього регіону. Дизайн орнаменту натхнений естетикою мальованих гуцульських кахель. Сорочку доповнює латунний ґудзик у формі серця.

Наступний образ — небесно-блакитна сукня з вишитими вручну пташками від Litkovska. У ній Олена Зеленська відвідала урочисту вечерю у Президентському палаці для гостей саміту. Зворушливе фото, як пара тримається за руки, привернуло чимало уваги.

Третій образ —  темно-синя сукня з комірцем і манжетами білого кольору. Цікава деталь — маленька жовта квітка.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: