Просто та зручно: ТОП-5 додатків для соцмереж від SMM-консультантки Анни Тільняк
Детально про корисні функції кожної із п’ятірки програм, якими користується експертка.

Соціальні мережі щодня інтегруються в нашу рутину, зокрема в робочі аспекти. Для фахівців різних галузей важливо грамотно вести своє digital-портфоліо, транслюючи не лише особисте життя, а й професійне. Як працювати з контентом розповіла JS Анна Тільняк — SMM-консультантка, власниця інстаграм-майданчиків із розвитку бізнесу, засновниця платформи #rest_in_ukraine. Експертка назвала свій ТОП додатків для обробки фото і відео.

Усе наше життя — контент. Я вірю в той його тип, який просуває особистість і допомагає іншим знайомитися з нею, запам’ятовувати і підписуватися. Мета такого акаунта — перетворити сторінку на особисте портфоліо, яке стане додатковим майданчиком для масштабування клієнтської бази, адже замовники зможуть знайти вас самі, оцінити як професіонала і звернутися за допомогою. Так працює особистий бренд у соцмережах, особливо в інстаграмі.

Для обробки контенту я використовую найпростіші додатки, деякі з них у безкоштовній версії.

Snapseed

обробка фото

Скорегувати відтінок, відретушувати, збалансувати композицію — і нічого більше. Жодного тюнінгу, ані збільшення, ані зменшення частин тіла.

InShot

обробка відео

Мабуть, найзручніший додаток, аби із будь-якого, навіть знятого на телефон відео, зробити ролик із музичної підкладкою, який інтригує.

У додатку є власна якісна медіатека, що не вимагає підтвердження авторських прав. Можна також записати голос зверху відео і використовувати безліч інших функцій обробки. У цьому редакторі я також обрізаю відео, підтягуючи його під потрібний розмір.

Шаблони Mojo

обробка сторіз

У повній платній версії за 9.99 $ в місяць і звичайний користувач, і SMM-ник знайдуть багато цікавих шаблонів для оформлення сторіз, які постійно оновлюються. У безкоштовній версії також доступно безліч опцій у різних стилях.

Live Collage

щоб побачити картину цілком

Цю програму використовую в різних варіаціях, але переважно, щоб моделювати ситуацію зі стрічкою або сторіз. Вона дає можливість монтувати слайди та відео, використовувати шаблони для сторіз.

Instasize

Дивно, але мені досі зручний Instasize. Додаток однієї функції, але давно і добре працює. Можна зробити обробку на швидкоруч, але найзручніше — просто обрізати фото до потрібного формату.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: