Приготування Ніколи Бекхем, Ніколь Кідман та кішки Шупетт до балу Met Gala
Залишилися лічені години!

До балу Met Gala, мабуть, готові вже геть усі: запрошені зірки, звичайно журналісти, фотографи, редактори та головна керівна особа заходу — Анна Вінтур. Готовність вона перевіряла у компанії онука.

Відомо, що ту саму сукню Chanel, у якій Клавдія Шиффер уперше вийшла на подіум у своїй кар’єрі на Spring Couture 1990, орендував хтось із гостей. Хто ж її представить?

Ефір готова дивитися і кішка Шупетт. Як гадали у мережі, вона мала б вийти на хідник теж, проте не склалося. У зверненні йдеться, що вона слідкуватиме за дійством зі свого затишного будинку.

Удома буде цього травневого понеділка і Блейк Лайвлі, яка з року в рік демонструвала найефектніші вбрання і дружила із Карлом. А от хто дебютуватиме на хіднику, то це Doja Cat. Вона вже опублікувала фото з підготовки.

Приготування у відомому готелі THE MARK показала і Нікола Бекхем. Вона вийде на хідник у компанії чоловіка Брукліна.

До речі, Вікторія Бекхем уже також згадала в мережі Карла та додала спільні фото.

На бал приїде також акторка Ніколь Кідман. Це її перший вихід після 4-річної перерви з 2019-го. Очікується, що на хіднику будуть: Зендея, Леді Гага, Ріта Ора, Періс Гілтон, Ріанна та ASAP Rocky, Сідні Свіні, Каміла Морроне, Пріянка Чопра, Лілі Роуз Депп у компанії Ванесси Параді, Остін Батлер і Кая Ґербер, Тімоті Шаламе, сестри Дженнер, Наомі Кемпбелл, Майлі Сайрус, Пенелопа Крус, яка була близькою подругою і музою Карла, а також Джіджі Хадід (Белла не підтвердила свою участь через хворобу), Марґо Роббі, Дженна Ортеґа, Міранда Керр, Дуа Ліпа, Дженні з гурту Blackpink.

На бал завітає і Кара Делевінь. Після перерви через наркотики це буде її важливий вихід і, судячи з фото в Instagram, вона готова на усі 100 %. Залишилися лічені години до старту! Упевнені, що на хіднику переважатимуть вінтажні образи Chloe, Fendi та Chanel, а головним аксесуаром будуть віяла (за життя Карл їх обожнював). Побачимо.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: