Принц Гаррі про наркотики, суїцидальні думки Меган та одне із перших слів Арчі – «бабуся»
Дуже відверта історія в спільному з Опрою Вінфрі проєкті.

Два дні тому герцоги Сассекські святкували третю річницю з дня весілля, а сьогодні вночі сталася ще одна знакова подія — прем’єра
документальної стрічки принца Гаррі та Опри Вінфрі. Показ відбувся на Apple TV.

Окрім принца, в роботі над фільмом узяли участь Леді Гага та Гленн Клоуз, які також поділилися своїми проблемами та розповіли про шляхи подолання різних критичних ситуацій, що трапилися з ними.

Судячи з фрагментів відео, які вже доступні в мережі, найчуттєвішою з-поміж усіх є історія герцога Сассекського. Вона міцно переплітається з дитячими спогадами і пов’язана зі смертю матері, принцеси Діани.

Принц глибоко співчуває Меган, помічаючи, як через цькування з боку ЗМІ вона певною мірою повторює долю його матері. Герцог знову згадав епізод з 2018-року, коли дружина, тоді ще вагітна первістком, вперше розказала йому про свої суїцидальні думки.

«Єдине, що тоді завадило їй довести справу до кінця, єдине, що змусило відмовитися від цих думок, — кохання до мене. Вона зрозуміла, що я не пережив би втрату ще однієї улюбленої жінки».

Гаррі також додав, що того вечора вони збиралися на благодійну подію, де їхня поява вважалася вкрай потрібною. Про скасування планів не могло й бути мови. «Ми мали з’явитися перед камерами, вдаючи, ніби все гаразд», — зізнався він.

Принц також відверто розповів, як саме Меган переживала фейкову новину про буллінг співробітників палацу. «Серед ночі я прокинувся і почув плач Меган.

Тоді спробував її розрадити, але пригнічення дружини виявилося надто сильним. Це було щось несамовите», — з гіркотою в голосі сказав принц, докинувши, що все те трапилося за декілька днів до виходу в ефір їхнього скандального інтерв’ю з Опрою.

До слова, Гаррі заявив, що часто-густо психологічні проблеми дорослих полягають у дитячих травмах.

«Чотири роки — з 28 до 32 років — найжахливіший час у моєму житті. Я хотів притупити біль, вживаючи алкоголь та наркотики; робив усе, що змусило б почуватися краще», — відверто розповів Гаррі. Як відомо, свого часу Меган порадила йому звернутися до фахівця. — «Я повертався до  себе 12-річного, адже мав опрацьовувати цю проблему».

Наостанок Гаррі приголомшив: якби Діана була живою, то пишалася б ним і життям, яке він обрав. На його думку, вона сама була б не проти такого сценарію. До того ж герцог Сассекський зізнався, що в кімнаті сина висить портрет леді Ді.

Дивлячись на фото, Арчі навчився промовляти одне зі своїх перших слів — «бабуся». Принц Гаррі зазначив, що його це одночасно порадувало і засмутило, оскільки самому неабияк закортіло, щоб мати зараз була поруч із ним.

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: