Принц Вільям про підтримку: «Якщо мої діти зізнаються в гомосексуальності…»
Відверто про надважливе.
П

ро права на власне життя, соціальну захищеність, сексуальну ідентифікацію й не тільки принц Вільям поспілкувався з представниками організації Albert Kennedy Trust (Akt). Фонд допомагає молодим безхатченкам з ЛГБТ-спільноти в період складної соціальної адаптації.

Благочинна організація була заснована рівно 30 років тому психологом Кет Голл, а назва обрана на честь 16-річного Альберта Кеннеді, який, намагаючись сховатися від банди переслідувачів, помер після падіння з даху автостоянки в центрі Манчестера. Хлопець був відкритим гомосексуалістом та втік з дитячого будинку Солфорда в наслідок знущань на ґрунті гомофобії.

Я точно підтримаю їх, я підтримую кожне їхнє рішення!

Під час розмови принц Вільям зазначив, що завжди буде підтримувати своїх дітей, незалежно від того, яку орієнтацію вони оберуть. Та й взагалі підтримуватиме кожне їхнє рішення. Водночас його бентежить, як на це відреагує суспільство, враховуючи ролі Луі, Джорджа та Шарлотти в британський королівській родині.

«На цю тему усвідомлено починаєш замислюватися тільки після того, як у тебе самого з’являються діти. Ми з Кетрін багато обговорювали, як підготувати до цього дітей. На мою думку, варто дати їм зрозуміти, що ми в будь-якому разі надамо їм підтримку. Для мене це абсолютно нормально. Єдине, що мене турбує, так це те, як на вибір моїх дітей відреагує суспільство, з урахуванням їх ролей в країні». Під час візиту Вільям також заявив, що був «вражений» недавнім нападом на лесбійську пару.

Тім Сігсворт, виконавчий директор Akt, розповів, що коментарі Вільяма матимуть «величезне значення». Він додав: «Я вражений його рівнем знань, його співчуттям та розумінням проблем, із якими щодня стикаються представники ЛГБТ-спільноти. Моя мати особисто відштовхнула мене, і думка про те, що майбутній монарх запевняє, що він підтримає своїх дітей, якщо буде така проблема, насправді є особливим месседжем для всього суспільства».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: