Принцеса Шарлен, Кріс Дженнер та зірка серіалу «Гра престолів» на F1 Grand Prix
Перемога Льюїса Гемілтона та триб`ют Нікі Лауді.
П

ісля завершення Каннського кінофестивалю селебріті, схоже, не збираються залишати Лазурове узбережжя. Тим паче, є гарний привід залишитися — F1 Grand Prix. Подивитися на швидкісні авто та неймовірні траси приїхали дизайнери Філіп Плеін й Томмі Гілфігер, а також моделі Олівія Калпо, Жозефін Скрівер та Вінні Гарлоу.

Томмі Гілфегер, Ді Оклеппо та Кріс Дженнер з коханим

Серед глядачів також були помічені Кріс Дженнер з коханим, Патрік Демпсі та зірковий ресторатор Нусрет Гекче, який є великим фанатам серіалу «Гра престолів». До речі, йому пощастило зробити пам’ятне фото з актором Ліамом Каннінгемом, що зіграв Сіворта Давоса.

Нусрет Гекче та Ліам Каннінгем

Серед почесних гостей заходу, звичайно, були й члени княжої родини — князь Альбер та принцеса Шарлен. А також була присутня родина Казірагі майже у повному складі.

Князь Альбер та принцеса Шарлен

Цей захід був особливим для присутніх, адже він був присвячений триразовому чемпіону світу в класі Формула-1, згодом спортивному менеджеру, експерту з автогонок Нікі Лауді, який помер минулого понеділка на 71-му році життя. Льюїс Гемілтон вже встиг прокоментувати втрату друга та великого чемпіона: «Я усім зобов’язаний йому. Якби не Лауда, я б навряд чи досяг великих перемог».

Льюїс Гемілтон та князь Альбер

Відомо, що церемонія прощання з Лаудою відбудеться 29 травня в соборі святого Стефана у Відні, ну а поки — велика перемога його учня — Гран-прі знов у Гемілтона! «Це була найважча траса в моїй кар’єрі. Я виграв її заради Ніка та на його честь. Він завжди надихатиме мене, я намагався виступити так, щоб він нами пишався».

Льюїс Гемілтон

Белла Хадід

Вінні Гарлоу

Андреа Казірагі з дружиною Татьяною Санто Домінго та дітьми

Жозефін Скрівер, Олівія Калпо

Крістіан Горнер та принцеса Шарлен

Нусрет Гекче

Філіп Плеін

Кріс Дженнер з коханим

Льюїс Гемілтон

Льюїс Гемілтон

Жозефін Скрівер

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: