Принцу Філіпу — 98!
Як найрідніші вітали улюбленого дідуся та батька зі святом.
К

оролівська родина Великобританії сьогодні святкує день народження принца Філіпа. Слова вдячності та шани лунають з усіх куточків світу і, певна річ, від найрідніших. Серед перших відзначили день народження принца Філіпа Кейт Міддлтон та принц Вільям. Святковий пост вони опублікували в офіційному Instagram: «Бажаємо щасливого 98-річчя Його Королівській Високості герцогу Единбурзькому! #HappyBirthdayHRH».

 

Привітав улюбленого дідуся і принц Гаррі разом із дружиною Меган: «Бажаємо Його Королівській Високості щасливого дня народження!». Залишив привітання в мережі і принц Чарльз, додавши фото з батьком, датоване 1951 роком.

Нагадаємо, що під час святкування свого 90-річчя в червні 2011 року принц Філіп заявив про намір зменшити обсяги своєї громадської діяльності, а вже 4 травня 2017 року Букінгемський палац оголосив, що з осені герцог Единбурзький не буде виконувати громадські обов’язки, покладені на нього як на члена королівської сім’ї. Проте принц буде й надалі супроводжувати свою дружину на багатьох публічних заходах.

Принц Чарльз, принцеса Діана, королева Єлизавета II, принц Філіп, принц Гаррі та принц Вільям, 1988

Принц Філіп, принц Гаррі та принц Вільям, 1997

Принц Філіп, принц Гаррі та принц Вільям, 2000

 

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: