Природа, осінній Чорнобиль і дивовижний Узбекистан: вихідні джетсетерів
Катерина Осадча насолоджувалася барвами осені, Анна Богдан і Михайло Заливако їздили на екскурсію, а Ірина Горова відвідала Ташкент.
А

льона Кіперман привітала свого чоловіка Михайла із його персональним святом: «Сьогодні день народження в мого друга, partner in crime, коханої людини, найкращого тата у світі та найтурботливішого чоловіка». Судячи зі сторіс, святкували в Італії із друзями та родиною.

Катерина Осадча насолоджувалася барвами цієї осені. Неймовірної краси дерева — чудова нагода зробити кілька гарних світлин.

Василіса Фролова присвятила вікенд прогулянкам із сином: «Категорія мам із візками, як найбільш сумна і максимально асексуальна раніше, непомітно стала частиною і моєї сутності. Фантастично круто чути від інших мам, що «хріново» не тільки мені. Це, мабуть, і є радість материнства».

Ксенія Мішина поїхала до лісу, щоб провести час поза містом. Із собою красуня взяла песика. Ба більше, попіклувалася про те, щоб пухнастий друг теж міг дивитися у вікно.

Знаний мандрівник Дмитро Комаров вирушив у чергову подорож. Цього разу — в Еквадор.

Анна Богдан і Михайло Заливако відвідали Чорнобиль і поділилася враженнями від екскурсії в інстасторіз.

Яніна Соколова релаксувала із вудочкою. Під час того вона збагнула одну просту істину: «Риболовля вчить нас вміти чекати».

Ірина Горова влаштувала тревел-тур Укзбекистаном. Спочатку бізнесвумен відвідала Ташкент, а потім — Самарканд.

Світлана Бевза провела вихідний на роботі із сином. Щоправда, повноцінно попрацювати таки не вдалося.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: