Приватне весілля доньки Арнольда Шварценеггера на березі океану
Тато вибором доньки задоволений!
В

есілля доньки — особливий момент для кожного батька. Тож ці вихідні стали незабутніми для відомого актора, спортсмена й політика Арнольда Шварценеггера. Обранцем Кетрін Шварценеггер став голлівудський актор Кріс Пратт, відомий за роллю у стрічці «Стражі Галактики».

Церемонія відбулася в каліфорнійському містечку Монтесіто на приватному ранчо Сан-Ісідро, без заздалегідь акредитованої преси — приватно, по-сімейному. Серед запрошених — батьки та найближчі друзі.

На декількох світлинах добре видно, як охорона закриває наречених парасольками, які, до речі, по ранчо пересувалися на гольф-карах. В мережі поки що доступні лише неофіційні фото і лише одна світлина в Instagram-аккаунтах молодят.

«Вчора був найкращий день нашого життя! Ми стали чоловіком і дружиною перед Богом, нашими сім’ями і тими, кого любимо. День був інтимний, особливий та емоційний. Ми відчуваємо себе благословенними та неймовірно щасливі почати нову главу нашого життя. Ми вдячні нашим сім’ям і нашим друзям за підтримку. Особлива подяка — пану Джорджіо Армані, який створив для Кетрін неймовірну весільну сукню, а для мене — ідеальний костюм. Сьогодні вранці ми не відчуваємо нічого, крім благословення», — написав Кріс у своєму Instagram. Відповідний запис зробила в мережі й наречена.

Про роман Кетрін та Кріса було відомо ще влітку минулого року. В грудні 2018-го дівчина сказала «так» на пропозицію руки й серця від коханого, а вже у лютому продемонструвала діамантову каблучку в 5 каратів.

До речі, Арнольд Шварценеггер задоволений обранцем своєї дочки. Він надзвичайно зрадів, дізнавшись про майбутнє весілля. Ба більше, брав участь в обговоренні деталей свята. «Вона така щаслива, вони обоє такі щасливі. І він такий симпатичний хлопець. Я люблю Кріса, він фантастичний».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: