Привіт, 50-ті! Розбираємо грим і зачіски у новому кліпі Макса Барських Just Fly
Футуристичні помаранчеві стрілки, склеєні мокрі вії, високі хвости — злітаємо та поринаємо в золоту епоху Голлівуду.

Трек Макса Барських Just Fly відкриває новий розділ у кар’єрі артиста. Кліп, режисером якого традиційно став Алан Бадоєв, стилізований під 1950-ті та знятий у дусі золотої епохи Голлівуду, тож не обійшлося без неординарних мейків і зачісок. Кількома секретами знімального процесу спеціально для JS поділилися стилістка з волосся Юлія Стець і гримерка Юлія Щелконогова.

Засмаглі обличчя

Перше, що хотів бачити Алан у кліпі, — красивих засмаглих людей у стилі 50-х і кіношної Рів’єри. Було багато референсів із фільмів тієї епохи, але головним акцентом було саме обличчя.

Усе з 50-х, окрім волосся?

Із зачісками челлендж полягав у тому, щоб, незважаючи на естетику кліпу, у них не було 50-х. Тонка стилістика тих років проглядалася в мейку, декораціях, костюмах і решті, але не у волоссі. Воно в кожного персонажа мало бути своїм, в унікальному стилі, який йому пасує.

Божевільні руді зачіски

У створенні іміджу кожного персонажа Бадоєв брав найактивнішу участь: говорив, що подобається, а що не підходить, а ми відштовхувалися від його бачення, тому було багато перук. Наприклад, Алан запропонував чечоточнікам божевільні руді зачіски.

У нас були хлопці з кольоровим волоссям, стюардеси у перуках у стилі «щасливих домогосподарок» — словом, багато героїв, тому кліп так цікаво дивитися знову і знову, щоб розглянути усіх.

Перуки

У нас були люди, які грали відразу кілька персонажів, а таке перевтілення не було б можливим без перук. Допомагало те, що можна змінити людину до невпізнання за допомогою якого-небудь пастижу.

52 години зйомок і стійкість макіяжу

Загалом знімальний процес був непростий, оскільки зайняв 52 години з маленькою перервою. Стояла нестерпна спека, що також ускладнювало процес нанесення макіяжу: всі актори буквально «текли», а пудрити їх не можна було.

За задумом у нас свіжі, відкриті, симпатичні й злегка «підгорілі» обличчя.

Тому грим тільки «промочувався» і коригувався, щоб не втратилася природність. Щодо зачісок, то найскладніше було швидко зробити накладний чуб, це в принципі історія не про швидкість. Така задача зайняла п’ять днів роботи.

Створення натурального засмаглого обличчя

Для візажу був використаний звичайний кейс мейкапера + аерограф. Аерограф виявився нашим порятунком і допоміг створити натуральний кіношний макіяж «підгорілого» на сонці лиця без використання засмаги та скульптування.

Ми робили акцент саме на натуральності: у когось веснянки, у когось — пігментація, в інших — просто підрум'янені щічки і носик.

Це все розроблялося під кожну людину окремо. У кліпі, як ми вже зазначили, є багато персонажів, і макіяж зіграв важливу роль.

Джерело натхнення

Кожен із бьюті-, художнього та інших департаментів знаходив своє джерело натхнення. Переважно це, звичайно, були фільми 1950-х. Але у плані макіяжу на футуристичні і оригінальні образи героїв, у яких змішуються різні епохи, надихнуло «плівкове кіно».

База під макіяж в умовах пекельної спеки

Правилом номер один хорошого макіяжу в усі часи залишається шкіра. Підготовка шкіри — найважливіше у створенні будь-якого образу. І це не кажучи про харчування і сон — головні умови для того, щоб класно виглядати. Далі вже йде догляд за шкірою, і тільки потім — підготовка до макіяжу: зволожуюча або матуюча база (залежить від поставленого завдання).

У кліпі ми використовували матуючу базу, щоб хлопці не так швидко пітніли в кадрі в умовах дикої спеки.

Помаранчевий очолив палітру кольорів

Головним кольором у палітрі кліпу став помаранчевий. Були розроблені спецформи для стюардес, але не класичні, а нестандартні, нам хотілося щось змінити — і це вплинуло на колористику кліпу.

В уніформі з'явилися кросівки, хустки на піджаках. Ми пішли від звичайного образу стюардес із помадами і стрілочками.

Вигадали свої футуристичні помаранчеві стрілки, склеєні мокрі вії, але без хайлайтерів і блискіток, щоб усе було, як у старих фільмах: стримано, лаконічно.

Укладка та зачіска

Аби створити образ у стилі 50-х, потрібна укладка та зачіска. По зачісці взагалі можна багато чого зрозуміти, наприклад, ким ти хочеш себе сьогодні показати. Щодо мейку, то можна дуже швидко взяти і підвести губи морквяною помадою або трохи пройтися пальцем по повіках блакитними тінями.

Найбільш швидка, впізнавана та універсальна зачіска «під 50-ті» — це високий хвіст і чуб, який можна підкрутити за хвилину.

А ось, до речі, й сам кліп. Приємного перегляду!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: