«Привіт із самоізоляції!»: нова зйомка іменинника Роберта Паттінсона
Сьогодні актору виповнюється 34 роки.
С

ьогодні день народження святкує Роберт Паттінсон. Новий Бетмен вміє вправно не лише боротися з лиходіями, але, як з’ясувалося, й фотографувати.

Так, днями вийшов червневий номер GQ, автором та головним героєм кавер-сторі якого став Роберт. Сам собі фотограф — це про нього. Результат дуже вдалий! Вітаємо актора з 34-річчям та переглядаємо світлини.

Цікаво, що асистенткою актора стала його дівчина Сьюкі Вотергаус — разом із нею актор застряг в орендованій квартирі у Лондоні, де ще до карантину проходили зйомки «Бетмена».

Сама зйомка відбулася на початку квітня, а Роберт навмисно відмовився від бездоганних глянцевих кадрів! Брендовий одяг (виключно Burberry, Dior, Louis Vuitton) на тлі коробок з пластівців та бляшанок з-під пива виглядає у дусі реалій, а іменинник наче повністю занурений у свою стихію.

Як зізнається актор, попри те, що його телефон зламався, а до Лондона він прилетів лише з трьома футболками, самоізоляція не далася йому важко, оскільки поряд була його кохана! Паттінсон захопився кулінарією та під час інтерв’ю пообіцяв довести до ідеалу авторський рецепт: такий собі мікс пасти та гамбургера. Чекаємо!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: