«Пустеля»: прем’єра кліпу Pianoбой
У процесі зйомок жоден Діма Шуров не постраждав.
В

же 8 березня відбудеться масштабне шоу Pianoбоя з оркестром на честь 10-річчя проєкту. Під час святкового концерту музикант представить новий альбом «ХІСТОРІ», але його найліричнішою піснею «Пустеля» можна насолодитися вже зараз!

«Вчора я пережив потужне вигоряння. Сьогодні я не боюсь подивитися в очі своїм демонам. Не боюсь подякувати психотерапевту, музиці та родині за те, що вижив…», — коментує трек Дмитро Шуров.

Зйомки кліпу проходили в Ісландії, у полях під Києвом та в самому Києві. Для окремих кадрів музикант вперше літав зі страховкою на крані й отримав неабияке задоволення. Режисер Гео Лєрос також розповів, що квітка у відео символізує нашу головну суть на Землі, адже ми діти природи, частина всесвіту, а наша місія — створювати сад у пустелі.

«Я хочу подати руку всім тим, хто не боїться власного суму, апатії та безнадії, бо знає, що в них є сила. Що спробувати віднайти сенс та щастя — варто. Що зима обов’язково скінчиться й настане весна, якщо ти поливаєш свою квітку», — додає Pianoбой.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: