«Пишайся тим, хто ти є»: важливий меседж в новому кліпі Michelle Andrade
Історія створення музично-соціального проєкту Proud ексклюзивно для JS.

5 березня Michelle Andrade представила пісню Proud. Цим треком вона хотіла нагадати, що всі ми рівні, незалежно від того, як виглядаємо та яку історію в собі несемо. А сьогодні співачка та її команда презентували потужний кліп, який підкріпляє цей музично-соціальний меседж.

«Пишайся тим, хто ти є. Інші можуть не сприймати тебе, твій колір шкіри, твою сексуальну орієнтацію, твоє тіло… Як болівійка, яка переїхала в іншу країну, я точно про це знаю. Я прийняла себе такою, яка я є. І я пишаюся собою», — каже співачка.

Режисери відео Максим Шелковніков і Денис Маноха взяли за основу життєву історію співачки, а також подібні історії реальних людей. Наприклад, представник ЛГБТ-спільноти Женя, на якого кілька років тому напали з ножем через його орієнтацію, знімався в кліпі в день судового засідання з цієї справи.

«Суспільству з усталеними стереотипами важко це прийняти. Лише наші рідні бачать нас такими, які ми є, і допомагають нам рухатись уперед», — коментує ідею Денис.

Стилісткою проєкту виступила Євгенія Скварська. Використовуючи вінтажні речі, вона створювала яскраві та фактурні образи, які підкреслювали індивідуальність кожного героя. Michelle Andrade у кліпі з’явилася в одязі українських дизайнерів, зокрема, Tago, Ruslan Baginskiy, Bevza та інших.

Фото: Саша Самусевич 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: