Рано прокидається та не куховарить: будні Меланії Трамп у Білому домі
Звичайний день першої леді та улюблена страва президента.
В

чора Меланія Трамп побувала на конференції в Лас-Вегасі, де виступила з промовою про шкоду від вживання наркотиків. І також зазначила, що завжди обгововорює з сином негативний вплив від вживання заборонених препаратів.

Без особистих запитань також не обійшлося. Модератор конференції запитав першу леді про те, як проходять її будні в Білому домі.

«Мої дні надзвичайно насичені. Я дуже рано прокидаюсь, аби прослідкувати, щоб син вчасно пішов до школи й вже потім починаю працювати, — поділилася дружина Трампа. — У моєму офісі в східному крилі збирається команда з 12-ти осіб, після чого ми починаємо активно працювати. Потім приходить сотня інших людей, які тісно співпрацюють з Історичною асоціацією Білого дому. Вони оглядають резиденцію й стежать за тим, аби Білий дім залишався в прекрасному стані».

Також Меланія відповіла на запитання про те, що вона готує чоловікові та сину: «Якщо чесно, то я цим не займаюся. Постійно слідкую, щоб син завжди мав що перекусити, якщо пізно повертається додому. У мене справді немає часу куховарити, але команда з Білого дому фантастично з цим справляється. Вони справжні професіонали». Також перша леді розкрила улюблену страву свого чоловіка — спагетті.

Автор: Анастасія Білоус

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: