Ранок нареченого: Володимир Остапчук готується до весілля
Ексклюзивні фото святкових приготувань у передчутті свята.

Сьогодні, 15 жовтня, у заміському ресторані Zafferano відбудеться весілля шоумена, стендап-коміка і ведучого шоу «Маска» Володимира Остапчука та його коханої Христина Горняк. 

Пара заручилась у серпні цього року. Володимир зробив пропозицію Христині у день річниці їхнього знайомства під час романтичного вояжу по Босфору. 

Урочиста церемонія пройде ввечері, але пара готується до найщасливішого дня із самого ранку. Згідно із традицією, окремо одне від одного: Володимир збирається вдома, а Христина проводить свій ранок з подругами у готельному номері. Звісно, на приготування нареченому потрібно значно менше часу, ніж нареченій, тож ми скористалися його очікуванням і задали кілька бліц-запитань.

Як вибирав образ? Чи допомагала Христина?

Ми відшивали образ в одному зі столичних ательє, де я часто замовляю свої костюми. Це українська компанія, яка шиє речі із італійських тканин в неаполітанському стилі. Тканину та крій обирали разом із Христиною. І зійшлись на тому, що більш стильне та урочисте вбрання, ніж класичний чорний смокінг, годі й вигадувати.

 

За якими принципами обирав ведучого свята? Чи заважала профдеформація?

Не заважала, швидше навпаки. Я добре знаю практично всіх у цій сфері. Так, ми легко обрали команду організаторів — Love Agency, — які все влаштували в суперкороткий термін. І так, ведучих я теж знаю особисто. Для нас у пріоритеті було почуття гумору та вміння імпровізувати (я сам такий ведучий і ціную це в інших) — за цими критеріями й обирали. 

Де плануєте провести медовий місяць?

На медовий місяць поки немає часу, якщо чесно. У нас із Христиною є одна спільна мрія, але вона поки зачекає до закінчення карантину, адже тільки тоді ми фізично зможемо її втілити.

 

Що найбільше любиш у весіллях?

Я взагалі люблю весілля. Інакше я б не провів таку їх кількість за своє життя! Я вважаю, що на весіллі має бути акцент на парі, все повинно бути пов’язано з цим.

А що ненавидиш?

Таких речей немає. Особисто на своєму весіллі я не хотів би бачити конкурсів із кулькою поміж ніг. І не побачу.

Фото: Діма Тараненко

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: