«Расист, гомофоб та сексист»: Ален Делон може втратити нагороду на Каннському кінофестивалі
Через категоричні висловлювання в минулому.
О

дна з головних нагород цьогорічна нагорода Каннського кінофестивалю під питанням! Palme d’Or, яка виготовлена ​​з 24-каратного золота та кришталю, щороку створюється в 2 екземплярах. На жаль, не виключено, що цього року все ж таки відбудеться заміна та знадобиться друга. І все через те, що лауреата цьогорічної почесної «гілки», актора Алена Делона, в Twitter розкритикувала засновниця фонду «Жінки та Голлівуд» Мелісса Сільверштейн. На її думку, жахливо та обурливо, що в Канні вшановують «расиста, гомофоба та сексиста»: «Вшановуючи містера Делона, фестиваль вшановує ці огидні цінності та поділяє його думку. Час об’єднатися проти».

Жінка згадала публічні заяви 83-річного актора минулих років: про Францію, яка має бути «країною білої раси», про фемінізм жінок та усиновлення дітей одностатевими парами. «Навіть його син звинувачував його в домашньому насильстві», — додає вона. Ба більше, в мережі з’явилася петиція проти нагородження актора, яка набрала майже 19 тисяч підписів. Не виключено, що саме через цей скандал, актор вчора не відвідав офіційну церемонію відкриття.

Організатори вже встигли зробити офіційну заяву та заспокоїти прихильників таланту актора: «Ми вручаємо йому нагороду за його акторську гру та внесок у світову кіноіндустрію, а не Нобелівську премію миру. До того ж актор має право мати свою думку з цих питань». Мелісса не залишилась осторонь та додала, що «робота актора та його думки все ж невід’ємні складові сутності людини». Слідкуємо за розвитком подій та очікуємо легендарного актора на червоній доріжці.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: