Разом краще: як формула black&white працює в зіркових гардеробах
Образи Ельзи Госк, Роузі Гантінгтон-Вайтлі, Вікторії Бекхем та Емілі Ратаковскі.
У

сталена комбінація «білий верх та темний низ» уже давно вийшла за межі офісного дрес-коду та суворих шкільних настанов. Білий та чорний зараз міксує чи не кожна фешіоніста, а стрітстайл на Тижнях моди демонструє, як варто вдало обіграти ці два кольори.

Роузі Гантінгтон-Вайтлі. Сорочка Jacquemus, взуття та клатч Bottega Veneta, спідниця Sablyn, кулон Jessica McCormack, чохол Chaos

Формула black&white працює як із громіздкими яскравими аксесуарами, так і з високими підборами. Спортивні варіації демонструє Емілі Ратаковскі, а ось більш класичні та виважені — модель Роузі Гантінгтон-Вайтлі та «янгол» Victoria’s Secret Ельза Госк. Велосипедки, що вже не один сезон не полишають тренди, вона доповнює білосніжною сорочкою та аксесуарами Bottega Veneta.

Ельза Госк. Окуляри Velvet Canyon, сорочка Jacquemus, велосипедки Brandy Melville, босоніжки та клатч Bottega Veneta

Аксіому використовує й Вікторія Бекхем. Дизайнерка нагадує, що вартий уваги не лише її улюблений total black. Що відвертає погляд від класичної t-shirt та деніму, так це неонові підбори Balenciaga — зухвало!

Вікторія Бекхем. Футболка та джинси Victoria Beckham, пiдбори Balenciaga, окуляри Celine, годинник Patek Philippe

Емілі Ратаковскі. Топ та велосипедки Aimé Leon, окуляри Carolina Lemke x Kim Kardashian, кросiвки Ami Alexandre Mattiussi, сережки Jennifer Fisher

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: