«Разом лікарям»: благодійний проєкт для підтримки медичних закладів України
Захистимо разом тих, хто щодня захищає наше здоров’я!

Українські благодійні та громадські організації об’єднались задля допомоги медикам у боротьбі з коронавірусом. Так, фонд «Пацієнти України», Українська біржа благодійності та ДонорUA запустили проєкт «Разом лікарям», що має на меті покрити потреби медпрацівників у засобах індивідуального захисту. 

У межах кампанії українські зірки, діячі культури і лідери думок стануть фандрейзерами для лікарень трьох областей: Луганської, Івано-Франківської та Херсонської. Наразі саме там зафіксовано відносно небагато випадків зараження Covid-19, тому важливо захистити місцевих лікарів до настання піку пандемії.

«Захист медиків — зараз головний пріоритет, адже без них навіть найсучасніше обладнання не нестиме жодної користі.

Лікарі — це не гвинтик в апаратурі, їх не можна замінити.

Тож допоможемо разом подолати епідемію коронавірусу та підготувати українські лікарні до будь-якого розвитку подій», — зазначила директорка Української біржі благодійності Ірина Гуцал.

Протягом першого тижня проєкту українські артисти проводитимуть онлайн-концерти на платформі Artist.Gives. Так, наприклад, сьогодні 22 квітня, о 20:00 на вас чекає концерт Dakooka. А всі зібрані кошти підутьна закупівлю засобів захисту для персоналу лікарні КНП «Лисичанська багатопрофільна лікарня» Луганської області. Долучайтесь та підтримуйте ініціативу за посиланням.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: