«Ready, set, go!»: 61-річна Шерон Стоун відтворила знакову сцену з «Основного інстинкту»
Важливий меседж акторки під час премії GQ у Берліні.
Ч

ергова чоловіча премія GQ Men of the Year Awards у Берліні стала знаковою. Не лише тому, що одну з нагород отримала й 61-річна Шерон Стоун — вона стала «Жінкою року», але й тому що акторка донесла зі сцени важливий меседж.

Шерон Стоун у сукні Saint Laurent

Шерон Стоун із сином Роєном

Під час промови Стоун згадала знаковий момент у її житті, підкресливши, як колись наспіх прийняте рішення змінило її долю. «Я хочу розповісти вам про запитання, з яким стикаюся на кожному інтерв’ю», — розпочала вона, а після того як Біллі Портер виніс на сцену стілець, усе стало зрозуміло: мова піде про стрічку «Основний інстинкт» та легендарну сцену допиту.

Ready, set, go!

Зірка одразу запропонувала глядачам розділити із нею момент, який змінив усе її життя. До речі, серед запрошених на церемонію був і її син Роєн, який цього вечора супроводжував маму. «Ready, set, go!» — скомандувала акторка.

Біллі Портер та Шерон Стоун

«Багато років тому на знімальному майданчику режисер фільму запитав у мене, чи можу я зняти білизну, бо вона були помітна, та попередив: «Не бійся, нічого не буде видно». Я відповіла йому: «Звичайно». Тоді я й гадки не мала, як ця мить змінить моє життя», — поділилася Шерон зі сцени.

«Кожен із вас має повне право на ту форму сексуальності, яку обрав для себе, і ніхто не може позбавити цього, — підсумувала акторка. — Я хочу подякувати вам за те, що ви вибрали мене «Жінкою року», оскільки був час, коли ніхто не сприймав мене серйозно».

Біллі Портер, Шерон Стоун

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: