Реакція Джорджо Армані, Білла Гейтса та К’яри Ферраньї на оголошення пандемії
Слова підтримки та мільйони доларів пожертвувань.
В

сесвітня організація охорони здоров’я оголосила, що поширення коронавірусу в світі досягло стадії пандемії. Ситуація вплинула не лише на численні заходи у світі, але й на свідомість багатьох відомих діячів у fashion-індустрії і не тільки.

Серед перших відреагував Джорджо Армані, який не лише змінив формат власного шоу під час Тижня моди в Мілані, але й перерахував понад 1 мільйон євро на рахунок трьох клінік, що займаються розробкою вакцини проти Covid-19. До дизайнера також приєдналися його колеги, зокрема, Міучча Прада, Доменіко Дольче, Стефано Габбана та Донателла Версаче, що закликала «кожного бути небайдужим».

Не залишилася осторонь й відома італійська блогерка К’яра Феранньї. Вона закликала дотримуватися правил власної гігієни, не нехтувати карантином та перерахувала понад 200 тисяч євро в одну з міланських клінік.

К’яра Феранньї

Про їхній вклад вже встиг написати глянець Vanity Fair Italia. Номер вийшов під хештегом #IosonoMilano. «Раціональність, єдність та солідарність: це ті цінності, які ми хочемо відправити з Мілану та Ломбардії на весь світ. Найкраща зброя, яку ми маємо для боротьби з цим вірусом. #vanityfair #ЯМілан», — зазначила редакція глянцю.

Про те, що «не можна втрачати час», заявив Білл Гейтс та виділив 10 мільйонів доларів. Пожертви також зробили компанії LVMH, Kering (зокрема, BVLGARI та Swarovski), Alibaba та L’Oréal.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: