Регіна Тодоренко розпочала #ВагітнийМарафон
Усі таємниці про очікування малюка — в Instagram.
С

півачка і телеведуча, яка нещодавно стала мамою, нарешті наважилась розкрити усі секрети своєї вагітності та розповісти шанувальникам, як все було насправді. Про це вона написала в своєму Instagram.

«Нарешті я готова розповісти вам про чудовий період свого життя, який називається «вагітність») У цей період багато хто з вас, особливо дівчата, задавали мені питання, як зберігати активність протягом дев’яти місяців. Довгий час я дійсно не хотіла розповідати про свою вагітність, перш за все, тому що для мене це було в перший раз (такий зворушливий і ніжний стан, який я ніколи не забуду) І мені б хотілося, щоб мене поважали за те, що я роблю в своїй роботі, а не звинувачували в тому, що будую свою популярність на вагітності.

Але зараз, пройшовши цікавий шлях, я готова розповісти вам про це. Незважаючи на те, що я танцювала і знімалася, мене так само, як усіх, мучив токсикоз, у мене так само, як і у всіх, набрякали ноги, я стала більше на кілька розмірів, і мені так само було складно знайти відповідний одяг. Сьогодні я оголошую свій «вагітний» марафон. Протягом 9-ти днів буду розповідати вам про свою вагітність, про те, за допомогою чого я боролась з нудотою, як мені вдавалося не заснути під час зйомок і впихнути набряклі ноги в туфлі. Можливо, комусь із вас мої лайфхаки будуть корисні. Ну а я в свою чергу чекаю ваших історій! #БеременнийМарафон #регінатодоренко».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: