Підтримую лікарів
Рекордний благодійний чек на потреби Оксфордського університету
150 мільйонів від американського мільярдера!
Н

айбільший благочинний внесок в історії Великобританії — 150 мільйонів фунтів стерлінгів, — вчора зробив 72-річний американський мільярдер Стівен Шварцман. Кошти будуть витрачені на створення нового гуманітарного факультету в одному із найстаріших вищих навчальних закладів світу — Оксфордському університеті.

Стівен Шварцман

Представниця університету, пані Луїза Річардсон, в інтерв’ю The Times вже встигла прокоментувати внесок мільярдера, зазначивши, що в період скорочення державного фінансування освіти й культури сума є надважливою для розвитку навчального закладу.

Повідомляється, що Центр гуманітарних наук ім. Стівена Шварцмана включатиме бібліотеку, концертний зал на 500 місць, аудиторію на 250 місць, радіомовний центр, а також Інститут штучного інтелекту. Він стане універсальною площадкою для гуманітарних наук з якісною базою для вивчення англійської, історії лінгвістики, філософії, музики та релігії.

Зокрема Річардсон провела порівняння з американськими університетами: «Гарвард, Єльський та Стенфордський університети мають набагато більші можливості, ніж Оксфорд. Це буде довгий шлях, але навчальні заклади такого рівня мають відповідати сучасним потребам молоді».

Стівен Шварцман

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: