Реперка Alyona Alyona стала героїнею Vogue USA
Артистка привернула увагу видання глибокими текстами та неформатним образом.
«

Познайомтеся з Alyona Alyona, найбільш нетиповою українською реп-зіркою», – так назвав статтю про співачку Vogue USA. Навіть якщо ви не знаєте жодного слова українською, творчість Альони Савраненко не залишить вас байдужим, стверджується на сторінках глянцю. Реперці присвятили досить об’ємний матеріал, в якому, зокрема, йдеться про її біографію, музичну кар’єру, тексти, присвячені «нормальним речам», та про її образи у кліпах.

«У цьому й шарм Савраненко: вона – звичайна дівчина, яка вигукує тексти про звичайні речі, а не про наркотики, гроші та інші скарги», – пише Vogue USA про українську реперку, публікуючи також її власні коментарі.

«Я кажу, що люди повинні приймати нас такими, якими ми є, і повинні вірити в нас і дозволяти нам робити те, що ми хочемо. Я говорю про те, як ми втомилися від телефонів і як ми хочемо втекти куди-небудь, де ми можемо грати музику. Я говорю про те, як я переїхала і покинула свій будинок, а всі ми сумуємо за нашими домівками. Нормальні речі», – зазначає Альона на сторінках американського видання.

Фото: Вiталiй Мельников

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: