Режим перезавантаження: сучасний дизайн і принципи аюверди у SHAMBALA WELLNESS CLUB
Ідеальний формат відпочинку для відновлення та єднання з собою.

Судіп Надувіл, головний лікар комплексу, дипломований лікар аюверди

Редакція JS провела максимально розслаблений вікенд у новому оздоровчому комплексі SHAMBALA WELLNESS CLUB на березі Десни, отримала новий досвід релакс-відпочинку, відновилася та готова ділитися враженнями. 

Все для відновлення душі та тіла

 

Shambala — це не зовсім спа-ценр у звичному розумінні. Це місце, де головний акцент зроблено на гармонізації фізичного та емоційного станів, тобто wellness як стиль життя, що передбачає бездоганне самопочуття в усіх сенсах. Звісно, у програмах клубу передбачені різноманітні спа-процедури, але його особливість у тому, що це своєрідне ком’юніті, де всі на одній хвилі та переслідують спільну мету – відновлення та перезавантаження. Так, наприклад, тут ви не зустрінете маленьких дітей (тільки від 12 років), не почуєте гучну музику, шум автомобілів та інші звуки, що відволікатимуть від єднання із самим собою. До речі, алкоголь також є табу на території клубу.

Максимум комфорту для спілкування з собою 

Комплекс побудовано за принципами Васту — індійського аналогу фен-шуй. Тобто тут створили не просто сучасний функціональний простір, але й гармонійний з точку зору цього древнього вчення. До речі, за дизайн відповідала команда YOD Design. 

«Осучаснені» аюрведичні принципи

 

В основі комплексного підходу, що пропонує центр — аювердичні принципи, грамотно адаптовані під європейську реальність.

Суть аюрведи, як відомо, у гармонії тіла та душі, відчуттів і думок.

У центрі працюють сертифіковані фахівці з Індії. Усі, хто приїздить в гості мають нагоду отримати консультацію лікаря по аюрведі, який дає рекомендації щодо процедур, харчування, лікування травами і навіть вправ з йоги. Окрім того, у центрі консультує лікар з класичним медичним бекграундом аби забезпечити найбільш ефективний і результативний комплексний підхід.

Який комплекс процедур варто обрати?

 

Комплекси процедур підбираються індивідуально для кожного гостя. Між тим, приїжджаючи всього на кілька днів, можна скористатися однією з 12 пропозицій. Всі процедури в SPA-меню спеціально розроблені спеціалістом із аюрведи і практикуючими фахівцями SPA з Індії. У Shambala  для кожного гостя пропонується продуманий до дрібниць розпорядок дня, який допомагає орієнтуватися в процедурах, вчасно відвідувати йогу або лікувальні терапії, призначені лікарем.

Ранок тут розпочинається з дихальних практик та занять йогою. Вдень можна зробити відновлювальний масаж, перелік процедур в залежності від індивідуальних характеристик, почаювати в фіто-барі або відпочити в спа-зоні. Завершується доба вечірньою медитацією. Протягом дня передбачене здорове триразове вегетаріанське харчування, побудоване на принципах аюрведи.

Загалом, у центрі представлені комплексні оздоровчі програми різних типів — масажі, процедури по виведенню токсинів, терапія травами та багато інших. Одна з таких програм— «Панчакарма»,  метод, яким очищають тіло і свідомість. Ця комплексна детокс-програма, яку рекомендують проходити в період зміни сезонів, забезпечить поліпшення фізичного і емоційного стану, омолодження, підвищить імунітет і допоможе запобігти ряду хвороб.

Детальніше про харчування

 

З аювердичної точки зору їжа — це ліки. Неправильне харчування — ключовий фактор дисбалансу і хвороб, а правильний раціон — необхідна умова для запобігання захворювань. Аюрведа виділяє 6 основних смаків: солодкий, кислий, солоний, гострий, гіркий і терпкий. Харчуючись за цим принципом, дуже важливо включати їх усі в один прийом їжі. Наприклад, аюрведичний обід — дуже різноманітний. Починається все з десерту, а в якості основної страви — набір з 6 невеликих порцій всіх 6-ти смаків.

Саме час приділили увагу собі та влаштувати незабутній відпочинок, що допоможе відновити сили, поліпшити фізичний стан організму та отримати неабияке задоволення всього за годину їзди від Києва.

  

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: