Результати Дефлімпіади-2019: Олена Зеленська вітає спортсменів
Пост першої леді в Instagram.
У

чора в італійській Ломбардії завершилися XIX зимові Дефлімпійські ігри з особливими результатами для української команди. «Вони це зробили! Національна дефлімпійська збірна України — у світовому топ-2 за загальною кількістю медалей та в топ-3 за золотом.

Україна в переможній історії зимової Дефлімпіади-2019!

Вітаємо наших чемпіонів і зустрічаємо сьогодні вдома словами вдячності й теплими обіймами! Завдяки вам Україна вже в переможній історії зимової Дефлімпіади-2019. Ми дуже вболівали й жодної секунди не сумнівалися, що так і буде! #дефлімпіада2019», — написала перша леді країни в Instagram.

У Facebook команду привітав і президент: «11 медалей та 2-е місце в командному заліку — це не просто статистика. Ці досягнення дефлімпійців демонструють світу наш непереможний дух, а головне, надихають кожного українця ніколи не здаватися та долати будь-які труднощі. Дякую кожному чемпіону та призеру! Ми дуже вами пишаємося!»

Перед початком змагань Олена Зеленська підтримала українських спортсменів на мові жестів та записала відеозвернення із побажанням перемог. Надії справдилися! Сьогодні о 19:15 у терміналі D аеропорту Бориспіль відбудеться урочиста церемонія зустрічі національної дефлімпійської збірної команди України.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: