Ріанна, Кеті Перрі, а тепер Бібер: передвесільна вечірка сина індійського мільярдера
Цікаво, кого саме з зірок покличуть на саме весілля? Святкуватимуть з 12 до 14 липня.

Вірогідно, найголовніше весілля 2024-го відбудеться вже за кілька днів. В Індії йдуть останні приготування до церемонії одруження сина індійського мільярдера, 29-річного Ананта Амбані, та його обраниці Радіки. Тим часом серія тематичних вечірок не завершується.

Спочатку космічний захід із перформансом Ріанни, слідом марафон травневих заходів на Середземноморському узбережжі з Андреа Боччелі та Кеті Перрі, й от фінішна пряма — за сім днів до весілля закохані влаштували липневу парті у компанії Джастіна Бібера. Такий собі дівич-вечір під культові треки.

Якщо концерт Ріанни обійшовся родині у $8 мільйонів, то виступ канадського виконавця — у $10 мільйонів. Кого саме забронювали на весілля, важко й уявити.

Можливо, молодят вітатиме Бейонсе та Джей Зі, Майлі Сайрус, а може, Джей Ло?

Утім, окрім музики, родина палко обожнює діаманти. Це ще одне коштовне захоплення, і їхні рідкісні екземпляри вражають. Смарагди, діаманти і рубіни — жодних обмежень у каратах чи розмірах. Усе величне.

Сестра нареченого тим часом із захопленням демонструє свою пристрасть до кутюру. Спеціально на вечірку Бібера бренд Schiaparelli виготовив для Іші Амбані кастомне сарі. Уся увага на діамант, який закріплений у волоссі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: