Ріанна про дітей, новий альбом та натхнення
Смілива фотосесія та відверті зізнання зірки в Interview Summer 2019.
С

півачка, продюсер, модель, дизайнер, а віднедавна ще й self-made woman зі списку Forbes, Ріанна — безумовно, гарний приклад для наслідування. Останнім часом вона фокусується на fashion-індустрії, а її фотосесія для Interview — це творчий експеримент. Ріанна надихалася філософією брендів Salvatore Ferragamo, Saint Laurent, Vivienne Westwood та Maison Margiela й пильно контролювала усі образи й процес. Ми ж обрали найцікавіші фрагменти її відвертого інтерв’ю та ділимося з вами.


Про відпочинок на Барбадосі

«Мій останній візит до рідного Барбадосу був пов’язаний із концертом улюбленого музиканта дитинства, який щойно вийшов із в’язниці і зробив невеличкий тур Карибами. Ми не бачили його понад 20 років, тож я спеціально приїхала на його шоу і добре провела час зі своєю сім’єю та друзями. Для мене дуже важливо бути частіше із рідними, адже життя — швидкоплинна річ, тому я акцентую увагу на близьких».

Про «P»-дні

«В останні декілька років я почала розуміти, що потрібно приділяти час й собі, а не лише тижнями працювати. Від цього залежить психічне здоров’я і внутрішня енергія. Якщо ви нещасливі, ви не будете задоволені, навіть якщо робите ту справу, яка вам подобається. Це було б схоже на рутинну роботу. Я ніколи не хочу, щоб робота була рутиною».

«Моя кар’єра — моя мета, але так само, як я плекаю свій бізнес, мені потрібно й плекати внутрішню силу та натхнення. У моєму календарі відтепер є буква «П» (з англійської «P» — private), що означає особистий час для себе. Це нова річ, але я добре освоюю її: ходжу до продуктових магазинів, гуляю за межами міста. В ці дні я не працюю — лише електронна пошта».

Річ, яка мене мотивує, змінює та надихає, — це творчість у будь-яких її проявах!

Про робочий графік та новий альбом

«У мене немає схеми сну, на жаль, але це так. Тому я й ставлюся до цих особистих днів так серйозно. Це й головна причина, чому альбом ще у стадії опрацювання. Раніше я весь час була на студії, усю себе присвячувала музиці. Три місяці кропіткої роботи — і готовий альбом. Тепер, мої тижні як суцільна карусель: на fashion-індурію я виділяю один день, нижню білизну — наступний, потім музика і так далі знову по колу. Це як мати декілька дітей — ви повинні дбати про них усіх».

«Щодо альбому, то все не так легко. Я задоволена великою кількістю матеріалу, який вже опрацьований, але я не збираюся його поки випускати, він ще не завершений. Немає сенсу поспішати. Але можу точно сказати — увесь наступний місяць я присвячую студії. Річ, яка мене мотивує, змінює та надихає, — це творчість у будь-яких її проявах».

Про дітей та одруження

«Я закохана та дуже щаслива. І так, я хочу стати матір’ю, хочу більше, ніж будь-коли у житті. Щодо одруження… Тільки бог це знає, вірно? Ми плануємо, а бог сміється, чи не так? Перше, що я роблю, коли прокидаюся вранці, —  молюся. Бог дає мені надію. Я ніколи не сумнівалася в своїй вірі».

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: