Ріанна та Джей-Зі очолили цьогорічний ТОП Forbes
Статки обох перевищуть 1.5 мільярди доларів.
М

аючи на рахунку 600 мільйонів доларів, Ріанна, безумовно, достеменно знає, що таке «work, work, work, work, work, work» (цитата з її хіта 2016 року). Вона не лише серед найбагатших self-made women, але й, згідно зі списком Forbes, очолює рейтинг найбагатших співачок.

Почесне друге місце посідає Мадонна зі статками у 570 мільйонів, а співачка Селін Діон — третє (в неї 450 мільйонів доларів). Тим часом Бейонсе на четвертому місці — в неї 400 мільйонів. Що ж до останньої, то їй сумувати точно не варто, адже її чоловік Джей-Зі став першим репером-мільярдером в історії. Його статки наразі перевищують мільярд доларів. Серед його активів не лише музичні компанії, але й інноваційні старт-ап проекти.

Джей-Зі

Ріанна також наразі займається не лише музикою, але й fashion. Серед її успішних проектів — лінія жіночої нижньої білизни Savage x Fenty, косметичний бренд Fenty Beauty та декілька рекламних промо з Puma. На презентації дебютної колекції спільно з LVMH Ріанна зазначила, що для неї це «історичний момент».

Презентація дебютної колекції спільно з LVMH

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: