Рік незламності: королівська родина Швеції та зірки «Берлінале» підтримують українців
Дякуємо за вашу щирість, віру та підтримку!

Кінофестиваль у Берліні

Від підтримки короля Чарльза III до чуттєвого звернення акторки Джилліан Андерсон — українці відчувать підтримку світу. Особливо приємно, що на 73-му Міжнародному кінофестивалі у Берліні на червоному хіднику також замайорів синьо-жовтий прапор. Тримала його акторка Крістен Стюарт, яка цьогоріч очолювала жюрі.

Крім того, члени королівської родини Швеції зібралися разом з українцями на спільне богослужіння — молитву за мир — у церкві Royal Palace у Стокгольмі.

Богослужіння очолили священники Микола Кригін та Міхаель Б’єркхаген. Принцеса Софія та її чоловік принц Карл Філіп корегували цю напрочуд важливу зустріч та привітали всіх присутніх. Під керівництвом української піаністки та керівника хору Іветти Ірхи виступав великий хор, а також кілька інструменталістів і вокалістів, більшість з яких — українські біженці. Серед гостей був посол України Андрій Плахотнюк. Уряд представляв державний міністр Йохан Форсселл.

Принцеса Софія та принц Карл Філіп поряд із українською художницею Тамарою Рогозіною, яка подарувала їм одну із своїх робіт

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: