Рок-н-рол та еклектика в новому лукбуці Golets FW’19-20
Образи колекції втілила топ-модель Марія Зубцова.
Б

ренд Golets презентував яскравий лукбук нового сезону за участю однієї з найуспішніших українських топ-моделей Марії Зубцової. Дівчина є обличчям кількох відомих марок, знімається для Vogue, Harper’s Bazaar, L’Officiel, Elle та бере участь у показах Haute Couture та pret-a-porter. Марія Зубцова ідеально передала настрій колекції  та втілила образи у стилі 90-х, які повертаються. Показом на Ukrainian Fashion Week сезону осінь-зима 19-20 Дім Golets відзначив 25-річчя, відсвяткувавши ювілей на хвилі Rock is forever!

Колекція витримана у стилі «оксюморон» — поєднанні непоєднуваного. Золоті пайєтки й чорний шовк, старий добрий денім та ніжний вельвет, аристократичний твід та нейлон — усі ці зухвалі мікси не створюють дисонансу для людини, яка розуміє свої ціннісні пріоритети, але не втрачає життєвого драйву. Вийшло вдале поєднання — гармонійний контраст і врівноважена еклектика.

В образах класичні білий, сірий, бежевий та чорний кольори чудово уживаються з яскравими: теракотовим, шамуа й перською синню. Блискучі метали, золоті й срібні фактури не видаються вульгарними чи епатажними. Навпаки, завдяки різким прямим
силуетам мають доволі стриманий і цнотливий вигляд.

У колекції представлені класичні пальта,  куртки, сукні, брючні ансамблі, кофтинки, міді-спідниці. Чоловіки теж можуть знайти для себе дещо цікаве з відтінком британського «дендізму», зокрема шерстяні та вельветові костюми. Як чудовий зразок вбрання для закоханих дизайнерка представила варіанти «парної моди», у якій чоловічі й жіночі образи взаємодоповнюються.

Головне, що характеризує моделі, — універсальність. Чимало з них пасуватимуть як до коктейльної вечірки чи відвідин театру, так і до робочої днини в офісі.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: