Романтичні спогади: герцоги Кембриджські відвідали острів Англсі
8 років потому.
П

оки весь світ спостерігав за дебютом первістка Сассекських, герцоги Кембриджські відправились до північного Уельсу. Там на принца Вільяма та Кейт очікувала низька заходів, а також зустріч з молодими активістами щодо програм охорони навколишнього середовища. Захід пройшов на острові Англсі.

Герцоги поспілкувалися з юними скаутами та допомогли їм збирати сміття на березі Ньюборо. Острів є частиною національного заповідника Ньюборо Воррен, який включає систему піщаних дюн.

Під час поїздки Кейт та Вільям, безумовно, згадали безтурботну молодість, адже саме Англсі на деякий час став їх рідною домівкою після весілля в 2011 році. В мережі вже встигли згадати романтичні світлини пари 8-річної давнини (теж на цьому березі). Тоді принц Вільям (як пілот вертольота пошуково-рятувальної служби Королівських військово-повітряних сил) був прикріплений до військової бази, що розташована на острові.

2011

Що ж до маленького Арчі, то герцоги вже встигли привітати новоспечених батьків з народженням нащадка та побажали їм витримки. Герцог пожартував, що Меган та Гаррі тепер офіційно в їх спільноті позбавлених сну людей. «Неймовірний час для народження дітей. Повітря просочене весною. Тільки-но пройшли дні народження Шарлотти та Луї — обожнюю цю пору року та нетерпінням очікую зустрічі з ними!», — поділилася Кейт.

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: