Роуз Макгоуен відвідає Одеський міжнародний кінофестиваль
Активістку руху #MeToo запросили у якості спеціальної гості.
А

мериканська акторка, режисерка та співачка Роуз Макгоуен стане спеціальною гостею ювілейного 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю, що відбудеться з 12 по 20 липня. Макгоуен відома за ролями у фільмах «Крик», «Конан-варвар» та іншими. Глядач також добре знає її за роллю Пейдж Метьюс в телесеріалі «Усі жінки – відьми», в якому Макгоуен знімалася з 2001 по 2006 роки. Та ще більше акторка відома як фігурантка гучного скандалу, пов’язаного із продюсером Харві Вайнштейном. Як ви пам’ятаєте, інцидент набув світового масштабу та призвів до появи руху #MeToo. Роуз стала його активісткою, пропагандуючи ідеї гендерної рівності та фемінізму.

Протягом трьох років Роуз писала свої мемуари під назвою «Смілива» (BRAVE), в яких описала свою історію, зокрема, стала однією з перших жінок, яка відкрито заявила про сексуальні домагання в кінобізнесі. Насамперед, це книга про цілу індустрію – Голлівуд. Метою акторки було викриття індустрії розваг та багатомільярдного бізнесу, який побудований на жінконенависниках, певна вона. Мемуари швидко стали бестселером за версією New York Times.

Нещодавно Роуз отримала нагороду DLD Impact, була визнана однією з персон року журналу Time і отримала свою власну категорію «Натхнення» на церемонії нагородження «Людина року GQ» в Лондоні влітку 2018 року.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: