Royal Ascot 2024: король завітав на перший день перегонів
Культовий захід стартував у графстві Беркшир.

Саме сьогодні у Великій Британії стартував культовий захід — королівські щорічні перегони в Аскоті. Це, без перебільшень, вкрай престижне світське дійство і «перлина» літного кінного сезону.

Перегони Royal Ascot що червня збирають у графстві Беркшир шанувальників кінного спорту і, звичайно, королівських осіб! З давніх-давен у Британії завжди з особливим благоговінням ставилися до події, адже перегони заснувала королева Анна ще 1711 року. 300 років минуло, але пристрасть до швидкісної їзди у британців в крові.

У to do list, що гості точно мають зробити на іподромі, — випити прохолодне шампанське, переглянути ставки, продемонструвати вишуканий головний убір та пильно слідкувати за почесними гостями — членами британської королівської родини, які не пропускають захід та радують фанів своїми вишуканими нарядами. Королева Єлизавета обожнювала перегони в Аскоті та щороку особисто слідкувала за фаворитами з ложі.

Король Чарльз також продовжує традицію матері: 2023-го він відвідав усі 5 днів перегонів. А цьогоріч, з огляду на його стан та курс лікування від онкології, точний розклад візитів монарха не оголошували.

1990

Чи приїде цьогоріч Кейт Міддлтон на захід, також достеменно невідомо. Утім, вона обіцяла фанам, що з огляду на свій стан, планує декілька літніх івентів. Можливо, Аскот є у списку?

Що ж, переглядаємо кадри з першого дня перегонів! На фото король із Каміллою, принцеса Анна, подружжя Тіндалл і Габріелла Кінґстон.

 

Чарльз III із королевою 

Принцеса Анна і леді Габріелла Кінґстон

Принцеса Анна, леді Габріелла Кінґстон і Пітер Філліпс

Зара Тіндалл

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: